Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wesele to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko pozytywne wspomnienia. Powinno się je zorganizować w komfortowym lokalu, w którym można wyśmienicie się bawić. Sala musi być odpowiednia pod względem wielkości, aby znalazło się miejsce na ustawienie stołów a także na parkiecie dla tańczących. Oczywiste jest, że duża jakość miejsca jest ważna. Przystrojenie sali powinno być dokładnie przemyślane, oświetlenie stonowane, lecz nie zbyt mroczne. Wielu zaproszonych doceni subtelne dekoracje kwiatowe. W sąsiedztwie miejsca przyjęcia musi być parking, na którym można pozostawić auto. Sala powinna mieć dodatkowe pomieszczenie, w którym można zmienić okrycie, zostawić rzeczy, zrelaksować się przez moment. Nie wolno zamawiać małej sali, dlatego że impreza nie będzie udana, a przyjęcie weselne to zasadniczo taniec i muzyk. Jak już muzyka nie jest odtwarzana z internetu to zdecydowanie trzeba zaplanować miejsce dla zespołu muzycznego. Przy takim miejscu należy zorganizować dostęp do wody, z uwagi na to, że muzykom czasami robi się sucho w gardle i potrzebują uzupełnić płyny.

Sala odpowiednio wentylowana

Sala nie powinna być niewentylowana. Najkorzystniejsza jest klimatyzacja. Jeżeli klimatyzacji brak to powinno się udostępnić możliwość otwierania sali i wietrzenia jej. Sala należycie wentylowana to miejsce doskonałe, dające szanse na parkietowe szaleństwo. Kiedy jest mało powietrza to ludzie niemiłosiernie się pocą, przeraźliwie się męczą i nie chcą się bawić. Podłoga nie powinna być za śliska, żeby goście nie połamali nóg. W sali należy także zapewnić ciekawe dekoracje – tak jak pisaliśmy na początku – bynajmniej mało dokuczliwe – na przykład kompozycje z lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest za mocny a także męczący. Nie sprawdzi się nigdy, będzie raczej powodował, że zaproszeni szybko poczują się sfrustrowani.

Lokalizacja sali

Lokalizacja sali jest zasadnicza – jeżeli przy hotelu z salą weselną położony jest park lub duży ogród to zaproszeni mogą wyjść, zaczerpnąć świeżego powietrza, spokojnie porozmawiać innymi gośćmi. Jeżeli budynek położony jest przy ruchliwej ulicy to goście nie będą cieszyć się z takiej lokalizacji. W sali nie wolno palić. W obiekcie weselnym muszą mieścić się łazienki i to więcej niż dwie. Zabawy weselne bywają spore – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie weselne musi mieć właściwą infrastrukturę oraz, a także zaplecze, w którym przygotowywane są potrawy lub są podgrzewane zamówione potrawy. To zaplecze musi być właściwie wentylowane, aby zapachy z kuchni nie przenikały na salę weselną. Potrzebna jest też szatnia, w której można zostawić płaszcze zaproszonych gości. Zastosowanie znajdą także opakowania jednorazowe, aby można dać gościom na wynos jedzenie, jeśli pozostaje po weselu.
Zatem właściwe rozplanowanie jest bardzo ważne. Wielkość sali, jej urządzenie oraz położenie to zasadnicze elementy dla powodzenia projektu pod hasłem wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Categories: Nieruchomości

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Posted on May - 12 - 2021

Comments Off on Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Myjki – sprzęt korzystny...

Posted on Apr - 7 - 2018

Comments Off on Myjki – sprzęt korzystny przy porządkowaniu

Nowe meble

Posted on Apr - 7 - 2018

Comments Off on Nowe meble

Instalacje elektryczne

Posted on Apr - 7 - 2018

Comments Off on Instalacje elektryczne

Klimatyzatory

Posted on Apr - 7 - 2018

Comments Off on Klimatyzatory